چرا به کمربند چرمی با کیفیت بالا نیاز دارید؟

ست کفش چرم، کیف یا کیف پول می‌تواند یک سرمایه گذاری هوشمندانه باشد. اما اگر اولین بار است که می‌خواهید از دنیای اکسسوری های چرم خرید کنید، اینکه بدانید چگونه می‌توانید هوشمندانه خرید کنید ممکن است کمی دلهره آور باشد. بنابراین این مقاله را بخوانید تا با نحوه‌ی خرید اکسسوری چرم آشنا شوید.

کمربندها

کمربند یکی از ساده‌ترین اکسسوری‌های چرمی است و احتمالا جزو آنهایی‌ست که هر روز در پوشش خود از آن استفاده می‌کنید. اما سادگی کمربند لزوما کار را برای خریدش آسان نمی‌کند. چند نکته را باید مد نظر قرار داد: شما می‌توانید در محصولات چرمی، هم کمربند اسپرت و هم کمربندهای رسمی‌تر پیدا کنید و به طور کلی هر چقدر کمربند بزرگتر باشد، استایلش رسمی‌تر است. کمربندها را بر اساس عرضشان اندازه می‌گیرند مانند شلوار و کمربندی مناسب است که معمولا یک سایز از شلوارتان بزرگتر باشد. اگر هنوز نمی‌دانید چه کمربندی برایتان مناسب است، بهتر است چند کمربند را امتحان کنید تا ببینید کدام مناسب‌تر است. به این ترتیب، حتی اگر کمربند مورد نظرتان را هم پیدا نکنید، می‌دانید که باید دنبال چه کمربندی و در چه اندازه‌ای بگردید.

می توانید کمربندی طلایی یا نقره ای انتخاب کنید و اگر از اکسسوری‌های دیگر مانند دکمه‌ها، کراوات یا حتی ساعت استفاده می‌کنید، می‌توانید کمربندتان را با آنها ست کنید. حتی می‌توانید کمربندتان را با کفشتان ست کنید، اما به خاطر داشته باشید که نیازی نیست دقیقا با هم ست شوند. نیازی نیست رنگ‌ها دقیقا یکسان باشند، اما اگر کفش مورد علاقه‌تان قهوه‌ای باشد، می توانید یک کمربند چرم قهوه‌ای روشن‌تر یا تیره‌تر استفاده کنید. به همین ترتیب، اگر کیف کار و کفش مورد علاقه‌تان مشکی‌ست، یک کمربند مشکی انتخاب زیرکانه‌ای خواهد بود.

حتی بیشتر از سایر اکسسوری‌های چرمی خرید یک کمربند چرم، تفاوت در هزینه و کیفیت را به خوبی نشان خواهد داد. مهم این است که سعی کنید از کیفیت مواد و خرید خود حس خوبی بدست آورید، نه اینکه صرفا به دنبال نام برند باشید.

چند نکته ساده: اگر روی کمربند پوششی وجود دارد، آن پوشش باید چرم باشد، نه کاغذ. جزئیات مانند دوخت و لبه ها باید به خوبی و به طور مساوی انجام شده باشد. دوخت باید در یک خط صاف و شسته و رفته باشد و دوخت نامنظم یکی از نقاط ضعف به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code