خدمات ما

ضمانت 8 روز :

فروشگاه جیوری پیش از ارسال سفارشات همه محصولات خود را باز بینی و سپس ارسال میکند و این امکان را فراهم کرده که تا 8 روز پس ازدریافت محصول خریداری شده هرگونه زدگی از قبیل پارگی و شکستن زیره و مخدوش شدن در صورت تایید توسط کارشناسانمان را برعهده بگیرند و سفارش را تعویض و یا مبلغ کالا عودت داده شود .

بدیهی است که فقط تا 8 روز این امکان وجود دارد و بیش تراز 8 روز شرکت هیچ گونه مسئولیتی قبول نمیکند.

پرداخت درب منزل :

در پرداخت درب منزل تمام هزینه های پست براساس مسافت و فاصله زمانی توسط خود شرکت پست محاسبه میشود و همچنین این امکان برای مامور پست وجود ندارد که قبل از دریافت مبلغ کالا محصول خریداری شده را به مشتری تحویل بدهد.

فروشگاه جیوری این پیشنهادرا به مشتریان عزیز ارائه میدهد که بابت صرفه جویی در وقت و هزینه و ارسال و تحویل سریع محصولات سفارشات خود را به صورت انلاین پرداخت کنند .

لازم به ذکر است ارسال دو سفارش همزمان به صورت درب منزل نداریم .

امکان پرداخت درب منزل فقط برای کالای زیر سیصد هزارتومان میباشد .

نماداعتماد الکترونیک :

فروشگاه جیوری با سه سال سابقه یکی از شناخته ترین فروشگاه اینترنتی در حوزه تهیه و تولید کیف و کفش است و تا کنون بیش از صد هزار کیف و کفش را به فروش رسانیده و توانسته در این مدت فعالیت تمامی مشتریان خودرا راضی نگه دارد.

پشتیبانی حرفه ایی :

نگران نباشید از مرحله ثبت سفارش تا رسیدن محصول به دست مشتری در صورت هرگونه بروز مشکل ویا پیگیری سفارش در طی ساعات روز پاسخگو شما مشتریان عزیز هستیم . فروشگاه جیوری تمام تلاش خود را میکند که مشتریان عزیز بهترین تجربه خرید رااز فروشگاه خود داشته باشند.

امکان تعویض سایز :

فروشگاه جیوری این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است که هنگامی که محصول خریداری شده را تحویل گرفتند در صورت استفاده نشدن تا 72 ساعت بابت تعویض سایز اقدام کنند.

هزینه تعویض برای شهر تهران : طبق تعرفه پست میباشد که مشتری باید هنگام تعویض سایز به پیک پرداخت کند .

هزینه تعویض برای ساکنان شهرهای دیگه : هزینه ارسال ازسمت مشتری برای شرکت به عهده خود مشتری و هزینه ارسال ازسمت شرکت برای مشتری به عهده شرکت میباشد.

ضمانت کیفیت و قیمت :

فروشگاه جیوری دارای سابقه 40 ساله در حوزه تهیه وتولید کیف و کفش بوده و با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت محصولات خود را به مشتریان عزیز ارائه میدهد . یکی از بزرگترین اهداف جیوری تهیه محصولات به روز و مرغوب از بهترین متریال و بهترین دوخت و مواد اولیه میباشد.که بتواند رضایت و توجه مشتریان خود را جلب کند. و در این راستا جیوری تمام توان خود را به کار میگیرد تا بهترین و برازنده ترین محصولات را به مشتریان خود ارائه دهد و البته بدیهی است محصولات کپی و فیک با قیمت پایین تر در بازار به وفور مشاهده میشود.